18 июль 2018, Среда, 05:25

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ провело обшук в робочому кабінеті судді ВАСУ Голяшкіна

10 августа 2017г.

НАБУ провело обшук вдома та у робочому кабінеті судді Вищого адміністративного суду України Олега Голяшкіна. Про це “Суддівству” повідомило джерело в НАБУ.

За його словами, санкцію на обшук дав Галицький районний суд м. Львова.

“Обшуки у Голяшкіна знову ж таки дозволив Галицький суд. Шукаємо сліди незаконного збагачення”, – повідомив співрозмовник редакції.

Нагадаємо, ЗМІ звертали увагу, що НАБУ почало брати санкції на обшук київських суддів у Галицькому райсуді м. Львова. Ширилися версії, що НАБУ тисне на львівських суддів для отримання необхідних Бюро дозволів і використовує методи роботи “попередників.

Раніше Резонанс повідомляв про вимаганням житла в новобудовах фірми "Стиль Блюз". Про ситуацію, що склалася не раз писали й інші ЗМІ, а власник підприємства ставав героєм численних телевізійних сюжетів. Йдеться про те, що троє діючих суддів з ВАСУ та Київського апеляційного суду - Микола Мойсюк, Олег Голяшкін і Євген Чаку - звернулися до суду з позовами про вселення їх у квартири, раніше побудовані вищезгаданої фірмою.

"При цьому, саме право власності на квартири ніколи не оформлялося ні КМДА, ні Департаментом будівництва та житлового забезпечення, ані районними адміністраціями, які і приймали рішення присвоїти житлу статус службового. Тобто, ордера на квартири видавалися на підставі розпоряджень райадміністрацій і простих актів прийому-передачі, які, не проходячи по держреєстру, по суті, не мали жодних юридичних наслідків. Хіба що зайвий раз розкривали учасників корупційної схеми", - писав журналіст Артем Фурманюк.