16 июль 2019, Вторник, 13:19

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ розслідує зловживання у Білгород-Дністровському морському порту

14 августа 2018г.

Детективи НАБУ здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні про зловживання службовим становищем посадовими особами державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» при заниженні ставок для приватної фірми, чим завдали тяжких наслідків.

Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє Слово і Діло.

За версією слідства, працівники Білгород-Дністровського порту, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб, надали незаконну перевагу ПП «Стивідорна компанія «Сенат» у вигляді заниження ставок навантажувальних робіт, будівельних і пиломатеріалів, чим спричинили держпідприємству тяжкі наслідки на загальну суму 11 мільйонів гривень.

У зв'язку з цим детективи просили суд надати доступ до документів МТБ Банку, а саме до виписки про рух коштів на банківському рахунку Білгород-Дністровського МТП. Суддя клопотання задовольнив.

Як відомо, Антимонопольний комітет розпочав справу щодо Білгород-Дністровського МТП за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що полягає у вигляді суттєвого обмеження конкурентоспроможності стивідорної компанії «Сенат» при наданні послуг з транспортного оброблення вантажів на території порту.

Як нагадує Резонанс,  раніше НАБУ проводило обшук в порту «Южний» у рамках справи про зловживання на тендерах.

НАБУ ПРОВОДИТ ОБЫСКИ В БЕРДЯНСКОМ И МАРИУПОЛЬСКОМ МОРПОРТАХ