НАБУ завершило розслідування щодо директора Львівського бронетанкового заводу — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

12 август 2020, Среда, 11:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАБУ завершило розслідування щодо директора Львівського бронетанкового заводу

10 декабря 2019г.

Національне антікорупційне бюро України завершило досудове розслідування за фактом внесення колишнім директором держпідприємства "Львівський бронетанковий завод" недостовірних відомостей до власної декларації про доходи та майно (ст.366-1 КК України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАБУ. Прокурори САП 9 грудня  скерували обвинувальний акт стосовно вказаного посадовця до Вищого антикорупційного суду України для подальшого розгляду.

Обвинуваченому інкримінують недекларування статків на суму близько 4,6 млн грн за 2016-2018 рр.

Серед незадекларованого майна — квартира у Відні) та відомості про компанію, зареєстровану в Белізі, кінцевим бенефіціарним власником якої є колишній директор ДП "ЛБТЗ".

Йому повідомили про підозру12 вересня 2019 р. 25 листопада розслідування за цим фактом завершили, а стороні захисту відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед складанням обвинувального акта.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у серпні 2017 р.