Наливайченко розповів про зустріч із Зеленським у СБУ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 ноябрь 2019, Четверг, 18:06

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Наливайченко розповів про зустріч із Зеленським у СБУ

23 апреля 2019г.
0

Розмова Наливайченка і Зеленського сталася на початку АТО і відбувалася в головній будівлі Служби безпеки України у Києві

Про це колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко розповів в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

Наливайченко згадав один епізод, який стався на початку російської агресії на Донбасі, і був пов'язаний з Володимиром Зеленським.

“2014 рік. Важкі ночі. Коли почалася російська агресія, то ми тоді працювали цілодобово. Рада щойно мене призначила (очільником СБУ — ред.). В одну з ночей сам Зеленський прийшов до нас (у будівлю СБУ на Володимирській — ред.), і я з ним зустрівся. Він не просто прийшов, а в нас була довга розмова. Він поцікавився, що відбувається? Наскільки великою є загроза громадянам в Луганську, Донецьку?", - сказав Наливайченко.

За його словами, це була "розмова щирої людини". Так само щирою, як вважає Наливайченко, була і подальша допомога студії Зеленського бійцям сил Антитерористичної операції.

Як передає Резонанс, Наливайченко також назвав першочергові завдання для новообраного Президента України.

"Перше – розсекретити і оприлюднити всі “секретні протоколи” стеження спецслужбами за опозицією. Усі ті звіти силовиків, як фабрикувалися справи і фальшувалися докази проти кандидатів у президенти, в тому числі і за новим президентом Зеленським, як і за мною та іншими, жорстко критикував владу і наполягав на змінах. І щоб такого більше ніколи не відбувалося в Україні - має бути встановлена межа недопустимості використання правоохоронних органів, судів і спецслужб у політичних цілях, незалежно від прізвища політика і незалежно у виборчий чи передвиборчий період йдуть ці незаконні вказівки", - вважає екс-голова СБУ.