27 май 2019, Понедельник, 09:14

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Наливайченко запропонував прибрати з держбюджету «корупційні годівниці у вигляді усіляких фондів» та спрямувати все на ОПК

26 ноября 2018г.

Правовий режим воєнного стану має розглядатися виключно як зброя проти зовнішнього російського агресора. Категорично застерігаю владу щодо використання воєннного стану проти наших громадян, для придушення їхніх прав і свобод всередині країни. Про це заявив лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, - передає Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

Колишній очільник Служби безпеки України упевнений, що відсіч російській агресії всередині країни має передбачати чіткі дії:

1) звільнення українських моряків та суден з полону;

2) військовий та дипломатичний захист морських інтересів в Азовському та Чорному морях;

3) деокупація українських земель, захоплених РФ.

Наливайченко вважає, що в указі президента мають бути чітко окреслені завдання, що будуть вирішені владою негайно.

На думку екс-голови СБУ указ про воєнний стан має бути опублікований повністю, без усіляких таємних додатків.

Також він запропонував негайно переглянути бюджет та "прибрати звідти корупційні годівниці у вигляді усіляких фондів та спрямувати все на оборонно-промисловий комплекс".

Люди мають відчути, що влада захищає саме їх від агресії, а не використовує режим воєнного стану для залякування людей, підняття цін і тарифів, - заявив Валентин Наливайченко.

КОРОТКО ПРО АГРЕСІЮ