НАЗК спрямує відомості про 5 екс-поліцейських до прокуратури - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 21:28

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАЗК спрямує відомості про 5 екс-поліцейських до прокуратури

2 октября 2019г.

Національне агентство запобігання корупції виявило ознаки умисного неподання декларацій 5- колишніми працівниками територіальних органів Національної поліції.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАЗК. Суб’єктам декларування було повідомлено про необхідність подати декларації протягом 10 днів після отримання таких повідомлень.

Однак, незважаючи на їх отримання, посадовці декларації не подали, зазначають у НАЗК. Не дотримались вимог закону колишні працівники територіальних органів Національної поліції у Волинській та Херсонській обл.

Відповідні обґрунтовані висновки будуть направлені до органів прокуратури для здійснення досудового розслідування.

Так, під час контролю своєчасності подання декларацій встановлено, що 3 посадовці не подали декларації перед звільненням за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, 2 –  декларації після звільнення за минулий рік.

Умисне неподання суб’єктом декларування декларації карається штрафом 2500-3500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк 150-240 год., або позбавленням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років (ст. 366-1 ККУ).