21 январь 2019, Понедельник, 13:54

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАЗК знайшло корупцію… у цирку

24 апреля 2018г.

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду 4 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, складених стосовно генерального директора Державного підприємства «Дніпропетровський державний цирк» Віктора Шабатька. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт відомства.

За інформацією НАЗК, встановлено, що Віктор Шабатько, який є посадовою особою юридичної особи публічного права, не повідомив у встановленому порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, розробивши та подавши на затвердження штатний розпис підприємства «Дніпропетровський державний цирк», яким, зокрема, встановлювалась надбавка його дружині.

Відповідальність за такі правопорушення передбачена частинами першою та другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ЯК НАЗК ГІЗО УГЛАВУ ВІДМАЗУВАЛО