26 июнь 2019, Среда, 03:35

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Новий поворот у справі перетину кордону Міхеїлом Саакашвілі

20 августа 2018г.
0

Новий поворот у справі перетину кордону Міхеїлом Саакашвілі, народними депутатами і громадськістю минулого вересня. Поліція закрила кримінальне провадження за фактом незаконного зупинення потягу Перемишль-Львів.

Нагадаю, що старший стюард потягу номер 715 Ірина Смирно за вказівкою чергового Укрзалізниці не дала можливості Міхеїлу Саакашвілі та тим людям, хто його супроводжував, перетнути державний кордон України у законний спосіб. З невідомих причин і за відсутності правових підстав до зупинки потягу і нанасення шкоди пасажирам і Укрзалізниці була задіяна Державна міграційна служба, яка повідомила персонал потягу про те, що документи пана Саакашвілі недійсні.

Поліція вирішила, що старший стюарт діяла законно, оскільки начебто депутати не пред‘явили їй посвідчення своїх осіб. Більшої маячні я ще не чув. Ось що робить влада щоб виправдати свої безчинства!

Джерело

СААКАШВІЛІ: ПОРОШЕНКО — ЦЕ МОЛДОВСЬКИЙ БАРИГА, ЯКИЙ ЗАХОПИВ ВЛАДУ В УКРАЇНІ

Віталій Купрій Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності