НОВОСТИ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 март 2020, Понедельник, 09:51


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/rezontmp/resonance.ua/www/wp-content/themes/resonance/header.php on line 197
30 марта 2020

Число померлих в країні з моменту розвитку епідемії склало 10 799. Італія посідає перше місце в Європі за поширенням коронавіруск. 27 березня кількість загиблих за добу встановила новий рекорд: померли 969 осіб.

 


30 марта 2020

Народний депутат «Слуга народу» Гео Лерос опублікував відеозаписи розмов Дениса Єрмака — брата глави Офісу президента, зроблені в серпні-жовтні 2019-го. На цих записах Денис обговорює питання призначень деяких осіб на різні посади, зокрема і в київській митниці, та каже про «п’ятірку», яку йому має передати хтось невідомий. Судячи з контексту, йдеться про гроші.


30 марта 2020

Москва намагається компенсувати провал своїх спроб покращити відносини із Заходом на підґрунті взаємодії у боротьбі з тероризмом в Сирії. Причому, на відміну від Близького Сходу, подібні дії Росії починають давати результати. Про це свідчать нові заклики представників різних політичних сил в країнах НАТО та ЄС зняти раніше запроваджені з Росії санкції внаслідок теперішньої глобальної епідемії коронавірусу в світі. 26 березня ц. р. Москва та її партнери і союзники, а саме — Китай, Сирія, Іран, Північна Корея, Венесуела, Нікарагуа та Куба — звернулися до генерального секретаря ООН з проханням посприяти зняттю санкцій з Росії, оскільки вони «перешкоджають глобальній боротьбі з коронавірусом».


30 марта 2020

Держава Україна, її державні органи не готові до належного протистояння COVID-19, тому зараз є недоцільним перекладати відповідальність на лікарів. Разом із тим, боротьба з вірусом буде ефективнішою, якщо її проводитимуть не кримінальними переслідуваннями відносно працівників закладів охорони здоров’я, від яких медицина України просто не встоїть, а забезпеченням лікарень потрібними засобами протистояння вірусній інфекції. У першу чергу законодавчі ініціативи, які були прийняті та/або будуть прийматись повинні спрощувати життя медичному персоналу, а не залякувати їх.

 


28 марта 2020

Заради нього збирають позачергове засідання Верховної Ради, за його прийняття обіцяють гроші від МВФ, в соцмережах запустили хештег #ніДефолту, а всіх незгодних з ним називають прибічниками Коломойського. Він — це славнозвісний законопроект № 3260, більш відомий як антиколомойський.


28 марта 2020

Несмотря на панические настроения в рядах некоторых представителей других ветвей власти, суды остаются на страже здравого смысла и прав граждан, осознавая свою миссию. Есть надежда, что эти другие ветви власти со временем обратят внимание на указанную практику и осознают бесперспективность попыток необоснованно привлечь предпринимателей и обычных граждан к ответственности.


28 марта 2020

Досудовим розслідуванням встановлено, що навесні минулого року група осіб, діючи за попередньою злочинною змовою, видаючи себе за працівників Адміністрації президента України та Служби безпеки України, пред’явили виконуючій обов’язків державного секретаря Міністерства екології та природніх ресурсів України незаконну вимогу передачі грошей в сумі 100 тис дол, поєднану з погрозою розголошення відомостей, які остання бажає зберегти в таємниці.


27 марта 2020

«Зараз, як відомо нам з інформації, розміщеної на сайті бюро, тимчасово виконуючим обов’язки директора є один із заступників — Олександр Соколов. Він призначений всупереч закону, тому що законом про ДБР чітко передбачено, що виконувати обов’язки повинен перший заступник. Але ми ж пам’ятаємо ще один зашквар з ДБР, коли на цю посаду був призначений адвокат Бабіков», — зазначив Осадчук.


27 марта 2020

27 березня 2020 року генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу Офісу генерального прокурора двох своїх нових заступників – Андрія Любовича та Олексія Симоненка.


27 марта 2020

За версією слідства, вони, ймовірно, прикриваючись діяльністю однієї із Громадських організацій, підозрюються у вимаганні та отриманні від посадовця Міністерства екології та природних ресурсів України 100 тис доларів США за припинення організованих акцій протесту з вимогою звільнити з посади цього посадовця, а також численних звернень до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчинених ним службових злочинів.


27 марта 2020

Станом на 27 березня поліцейські склали 2719 адміністративних протоколів за ст. 443 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема 448 – у Дніпропетровській області, 289 – у місті Києві, 188 – у Донецькій, 178 – у Харківській, 165 – у Запорізькій, 164 – у Київській, 153 – в Одеській, 118 – у Вінницькій, 100 – у Чернівецькій, 99 – у Рівненській, 97 – у Чернігівській, 96 – у Черкаській, 94 – у Херсонській, 91 – у Львівській, 65 – у Сумській, 52 – у Миколаївській, 44 – у Полтавській, 43 – у Кіровоградській, 42 – у Волинській, 41 – у Івано-Франківській, 38 – у Луганській, 34 – у Житомирській, 31 – у Хмельницькій, 25 – у Закарпатській, 24 – у Тернопільській.


27 марта 2020

Процесуальними заходами було задокументовано факт вимагання працівником однієї з Одеських місцевих прокуратур 25 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Таку суму вимагав за перекваліфікацію кримінального провадження, в якому він є процесуальним керівником. Зміна частини статті давала змогу підозрюваному у скоєнні злочину отримати більш м’яке покарання.