НОВОСТИ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 ноябрь 2019, Четверг, 06:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
20 ноября 2019

Верховная Рада на следующей сессионной неделе может рассмотреть вопрос о создании временной следственной комиссии (ВСК) для расследования фактов международной коррупции с участием высших должностных лиц государства, связанных с деятельностью Нацбанка и Министерства финансов, сообщил заместитель главы парламентского комитета по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Александр Дубинский (фракция «Слуга народа»).


20 ноября 2019

У Генеральній прокуратурі підписали підозру Миколі Злочевському у справі Бурісма (Burisma Group).


20 ноября 2019

Незаконную добычу полезных ископаемых в промышленных масштабах блокировала Служба безопасности Украины в Одесской области.


20 ноября 2019

Детективы НАБУ сообщили о подозрении депутату Верховной Рады VIIІ созыва Денису Дзензерскому о подозрении в декларировании недостоверной информации за 2015-2018 гг.


20 ноября 2019

Національна поліція України закупить понад 6500 зимових штормових курток на понад 16 млн грн. у компанії «Праймформ», яка сама фігурує в поліцейських розслідуваннях шахрайства.


20 ноября 2019

Бориспільський міськрайонний суд відпустив лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, підозрюваного у насильстві щодо державного діяча, на поруки депутатів Верховної Ради Вікторії Сюмар та Михайла Волинця.


20 ноября 2019

Верховный суд Украины оставил без удовлетворения кассационную жалобу экс-президента Грузии, бывшего главы Одесской облгосадминистрации Михеила Саакашвили по делу по его иску к Госпогранслужбе, Миграционной службе, Министерству внутренних дел о признании незаконными и отмене решения и совершения действий по его реадмиссии в Польшу.


20 ноября 2019

Сотрудники Национальной полиции Украины разоблачили группу лиц, которые в 2018-2019 годах создали на территории Харькова, Харьковской и других областей фиктивные предприятия, чтобы использовать их реквизиты и счета в преступных схемах.


19 ноября 2019

Генеральна прокуратура України зарєєструвала кримінальне провадження 420190000000002413 за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень), які вбачаються в діях директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Про це повідомляє Резонанс 19 листопада 2019 року із посиланням на адвоката Надію Корінну та витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.


19 ноября 2019

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо старшого оперуповноваженого відділу Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та його спільника — цивільної особи, обвинувачених у заволодінні 5 тис дол через шахрайські дії.


19 ноября 2019

«Впровадження національної платформи обміну даними є важливим кроком на шляху до цифровізації держави та покращення системи державного управління. Міністерство юстиції зі свого боку продовжує інтегрувати свої ресурси до системи «Трембіта». Нещодавно ми налагодили електронну взаємодію з НАЗК, завдяки чому перевірка декларацій тепер може відбуватися в автоматичному режимі. Сьогодні ж ми презентуємо автоматичний обмін даними з Пенсійним фондом, який унеможливить будь-які махінації з пенсіями померлих людей», – зазначив міністр юстиції України Денис Малюська.


19 ноября 2019

Це не ідеологія лібертаріанства, це ідеологія такої собі «ліквідаційної комісії», котра займається зачисткою всього соціального кластера – від субсидіювання малозабезпечених до захисту майнових (і земельних в тому числі) інтересів. Якщо так триватиме й надалі, то нам не допоможе жоден кредит і жоден МВФ.