ОАСК пояснив рішення по перемейнуванню проспектів Бандери та Шухевича - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

17 ноябрь 2019, Воскресенье, 02:08

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ОАСК пояснив рішення по перемейнуванню проспектів Бандери та Шухевича

26 июня 2019г.

Проспекти Московський та Генерала Ватутіна у Київі було перейменовано на Степана Бандери та Романа Шухевича з порушенням процедури.

Про це йдеться в поясненні Окружного адміністративного суду Києва, оприлюдненому 26 червня, передає Резонанс. Розгляд справи тривав з серпня 2016 р.

Зокрема, суд задовольнив частково позов ГО "Єврейська правозахисна група" та ГО "Антифашистська правозахисна ліга" до Київської міської ради і визнав протиправним та скасував відповідні перейменування.

"Зазначене рішення ухвалене судом зважаючи на порушення процедури щодо перейменування проспектів Московського  та Генерала Ватутіна, а також у зв’язку з відсутністю належного обґрунтування прийняття даних рішень", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що суд при розгляді цієї справи взяв до уваги "значний суспільний інтерес, який відображений і в петиціях проти перейменування, чого не було враховано КМР під час вчинення дій щодо зміни назви проспектів".

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 25 червня скасував рішення про перейменування Московського проспекту на Степана Бандери і проспекту генерала Ватутіна на Шухевича. Київський міський голова Віталій Кличко вже заявив, що наразі готується апеляція це рішення.