25 июнь 2019, Вторник, 08:29

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Одеські податківці вимагали у підприємця 30 тис грн

25 марта 2019г.

Ревізори-інспектори Державної фіскальної служби України в Одеській області вимагали та отримали від підприємця неправомірну вигоду у сумі 30 тис грн за зменшення штрафних санкцій.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР. Санкції були нараховані ними за результатами перевірки додержання касової дисципліни суб'єкта підприємницької діяльності.

Вказану суму неправомірної вигоди ревізори-інспектори отримали особисто та були затримані слідчими миколаївського теруправління ДБР, спільно з оперативними співробітниками департаменту захисту економіки Нацполіції в Одеській обл. в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчими ДБР вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України - одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює військова прокуратура Одеського гарнізону.