22 октябрь 2018, Понедельник, 04:54

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Олександр Онищенко звинуватив НАБУ та САП у правовому свавіллі

11 декабря 2017г.

Нардеп-утікач Олександр Онищенко звинуватив Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру  у "правовому свавіллі", щоб домогтися розгляду «газової справи» лояльним до нех суддею.

Про він О. Онищенко написав у Facebook, передає Резонанс.

"Три тижні тому НАБУ подало клопотання про заочне досудове розслідування "газової справи". Вона потрапило на суддю Владлену Лазаренко, і справу почали слухати в робочому режимі", – повідомив парламентарій. І додав, що "такий режим, коли до уваги беруться інтереси всіх учасників процесу, а не лише детективів НАБУ, мабуть не влаштував прокурора – і він вирішив це клопотання відкликати, бо їх не влаштувала суддя. За законом це неможливо. І щоб справа потрапила на потрібного суддю, вони складають ще одне клопотання і подають у той же суд. І тепер вона ж потрапила вже на потрібного суддю: Бобровник – відомий "ручний" суддя Солом'янського суду".

За словами О. Онищенка, "таке повторне клопотання – це нонсенс для юридичної системи". "Зазвичай таким бавилися адвокати в цивільних судах. А зараз цим балуються прокурори. Мета – якомога швидше винести заочний вирок під керівництвом зручного судді", – заявив він і спрогнозував, що "зараз таке почнеться у багатьох справах, доки інформаційна увага прикута до судового процесу над Саакашвілі".