25 май 2019, Суббота, 03:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Пашинський зганьбився через фото у Facebook

9 октября 2018г.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський видав фото з Росії та Харківської області за фото з арсеналу боєприпасів поблизу Ічні в Чернігівській області за 2017 рік.

На фальшивість фото вказав Український мілітарний портал, - передають Укрновини.

"Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський поширює фейкову інформацію, про арсенал в Ічні, видаючи довоєнні фотографії, імовірно з Російського складу за фотографії складу в Ічні", - йдеться у публікації.

Сам С. Пашинський написав у Facebook, що рік назад інспекційний комітет перевіряв цей склад боєприпасів.

"Цим фотографіям рівно рік. Після вибухів арсеналів у Калинівці нашим комітетом було здійснено інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Черніговської області", - написав він та додав два фото нібито з арсеналу.

Так, одне фото, опубліковане Пашинським в Facebook, виявилося зробленим у Росії в 2010 році.

Друге фото зроблено в місті Балаклія Харківської області, де вночі 23 березня 2017 також сталася пожежа на складах з боєприпасами.

У своєму наступному пості Пашинський заявив, що Міноборони має чесно звітувати перед людьми, а не займатися факт-чекінгом фото.

"Сьогодні МО має не факт-чекінгом фоток займатися, а чесно звітувати перед людьми про те, чому сьогоднішні вибухи і втрата боєприпасів стали можливими, хто відповів за минулі диверсії і які заходи із визначених РНБО були впроваджені", - написав він.