24 февраль 2019, Воскресенье, 07:43

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Патріоти соціальних мереж

6 июня 2017г.
0

Всеволод Розумовський, для Резонансу

Члени родини нібито патріотично налаштованих громадських активістів не гребують користуватися забороненими російськими соціальними мережами. Так, мати та сестра члена Громадської ради доброчесності при ВККС Романа Маселко мають сторінку в «Однокласниках», а співмешканка – сторінку «В контакті».

 

 

 

 

 

 

І хоча це безумовно їх право, наш обов’язок інформувати суспільство. А пригадуючи зауваження суддям, які лунали на засіданнях Громадської ради доброчесності щодо емайлів на «mail.ru» вказане видається важливим. Тим більше, що соціальні сторінки родичів містять і не мало фото самих активістів, та цим самим накидають тінь на їх доброчесність.

 

На персональній сторінці Романа Маселка на сайті ГРД зазначається, що з 17.03.2014 по 29.01.16р. він працював керівником юридичного відділу Головного офісу АТ « Про Кредит Банк». Тобто у звітному 2016 році він працював у банку приблизно 18 робочих днів. А дохід отриманий ним за цей період, як свідчить електронна декларація, становить більше річного доходу його співмешканки та складає 127 тисяч гривень.

Погодьтесь – непогано за такий короткий період.

Також на сайті ГРД зазначається, що з 31.08.2012 р. Роман Маселко займається адвокатською діяльністю на засадах рго bono. Проте не такі вже ці засади і рго bono, адже як вбачається з декларації - 32 тисячі гривень у звітному році Роман Маселко отримав від Громадської організації "Адвокатська дорадча група" в якості гонорару.

44 тисячі – проценти, та 17570 грн. - гонорар від Громадської організації "Центр громадянських свобод"( ЄДРПОУ 35139190). Прикметно, що 2 із 3 засновників цього Центру згідно інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, є громадянами Російської Федерації.

В Києві Роман Маселко живе в орендованій квартирі. Проте право користування цією квартирою його співмешканкою Наталією Князєвою чомусь не задекларовано. Площа квартири вказана 37.4 кв.м., однак раніше Роман Маселко у всіх деклараціях вказував 33 квадрати. Проте як виявилось скромна нерухомість особи не завжди показник скромних грошових активів.

Пам’ятаєте цей пост Романа Маселка, де він зазначав, що витрати на утримання житла дуже великі, і як йому непросто.

Проте як виявилось, все ж є чим платити за комуналку. На кінець 2016 року, Роман Маселко декларує 130 000 тисяч гривень готівки, 575 000 тисяч гривень на банківських рахунках, та ще примудряється запозичити третім особам 17 700 тисяч доларів США.

 

При річному доході 3 тисячі доларів (і це не без вирахування податків), співмешканці Романа Маселко Наталії Князєвій вдалося на кінець року накопити 7400 доларів готівки. А тому, як не крути, в часи економічної кризи, професія «громадський активіст – борець із корупцією» не найгірша за рівнем оплати.