17 январь 2018, Среда, 03:21

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Початок дій Генеральної інспекції (фото)

29 декабря 2016г.
0

27.12.2016 року на підставі рапорту військового прокурора М.Якубовського від 26.12.2016 р Генінспекцією внесено відомості щодо пропозиції засновника компанії NTA Invest Group S.R.O. громадянина Республіки Молдова Сергія Неруха військовому прокурору Якубовському надати йому неправомірну вигоду сумі 75 тисяч доларів за вчинення останнім, з використанням наданого йому службового становища, процесуальних дій, спрямованих на зняття арешту з судна «Sky Moon» та вантажу, який перевозився вказаним судном – 3 000 тонн соди виробництва Кримського содового заводу в особистих інтересах та інтересах іноземних підприємств, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369 КК України.

Після отримання дозволу в Апеляційному суді м. Києва на здійснення негласних слідчих дій, прокурором прийнято рішення про здійснення контролю за вчиненням злочину.

Сьогодні о 10-й годині ранку в одному із київських кафе Нерух С.О. передав військовому прокурору Якубовському неправомірну вигоду в сумі 75 тисяч доларів за зняття арешту з зазначених судна та вантажу.

Безпосередньо після вчинення злочину Нерух був затриманий слідчим Генінспекції ГПУ.

Джерело

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України

Юрій Луценко Генеральний прокурор України