"Подяку від окупантів" депутат від Самопомочі назвав "фейком" - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

10 декабрь 2019, Вторник, 04:40

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

«Подяку від окупантів» депутат від Самопомочі назвав «фейком»

14 марта 2018г.

Старший партнер юридичної фірми  "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко назвав "фейком" поширену у соцмережах та Інтернеті копію листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді на ім’я керівників згаданої ЮФ. Про це адвокат Р. Марченко написав у коментарі Резонансу.

Він стверджує, що про цей "лист" у юрфірмі дізналися зі ЗМІ. "Із його, нібито, підписантом ми не знайомі і ніяк не перетиналися. Відповідно трактуємо лист як фейк. При цьому офіс в Криму у нас є і ми не приховуємо, що намагаємося захищати українські інтереси там і пишаємося тим, що це робимо", - заявив Р. Марченко, який також є депутатом фракції об'єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Крім цього відомий юрист наголосив, що "Крим - територія України (хоч і тимчасово окупована), там є українські громадяни та українські інтереси і вони мають захищатися усіма можливими засобами, в тому числі має бути забезпечене право на юридичну допомогу. Ми надавали відповідні адвокатські послуги як до, так і після анексіі АРК. І я особисто продовжував би це робити і зараз, аби в 2015 році ФСБ не заборонило мені на 5 років в`їзд до РФ".

"Що стосується листа, то звичайно можна відпиратися і розповідати, що ми його в руки не брали, але не мені", - у свою чергу заявив Резонансу екс-віце-прем'єр Автономної Республіки Крим (1993-1997 рр) Андрій Сенченко, який і оприлюднив копію скандального листа.

Політик, який нині очолює Всеукраїнський громадський правозахисний рух Сила права А. Сенченко наголосив: "Я кримчанин і подпісантку знаю вже років двадцять. Її таланти, в частині маніпуляцій із землею і власністю, особливо розцвіли на посаді заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації в 2006-2008 роки. Ну а далі - заступник голови окупаційного уряду Криму і цілий «член ради федерації» окупантів. Такому «великому кораблю» якраз і потрібні у вигляді партнерів «хлопці-хоч куди». Без них маніпулювати беззахисною власність України і її громадян, що знаходиться на окупованій території Криму, дуже складно. Так що, нехай краще закриють свою ганебну контору і відповзають. Кримчани - переселенці, а нас вже багато десятків тисяч, цю тему не спустять".

ЯК ДЕПУТАТ ВІД САМОПОМОЧІ ОТРИМАВ ПОДЯКУ ВІД ОКУПАНТІВ