Поліція розслідує оборудку одеських посадовців - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 01:31

Поліція розслідує оборудку одеських посадовців

21 января 2020г.

Поліція та прокуратура вважають, що службовці одеської мерії у змові з посадовцями ТОВ "БКФ "СК", ТОВ "ФК "Рента" та ТОВ "Веснянка" заволоділи коштами територіальної громади у сумі 66 млн грн. під час закупівлі квартир дітям-сиротам.

Про це свідчать ухвали Приморського районного суду Одеси від 5 грудня, передає Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

Слідчі встановили, що у 2018-2019 рр. мерія, виконуючи програму забезпечення житлом дітей-сиріт, придбала квартири у підприємств, співвласниками яких є посадові особи одеської мерії.

Правоохоронці також з’ясували, що управління капітального будівництва одеської мерії не оголошувало у системі Prozorro закупівель на придбання житла для дітей-сиріт.

Суд надав слідчим доступ до документів, які стали підставою придбання одеською мерією для вибору житла в рамках міської цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 рр.

Засновниками ТОВ "Будівельно-конструкторська фірма "СК" є Вадим Іоргачов та Микола Меркулов. В.Іоргачов є депутатом Одеської міськради від "Довіряй ділам" мера Одеси Геннадія Труханова, входить в комісію з питань комунальної власності.

Засновниками ТОВ "Фінансова компанія "Рента" є ТОВ "Держдорпроект" Наталі Ганевич, та компанії "Фінертон Лімітед" з Британських Віргінських островах, бенефіціарами якої є Олександр Рацкевич та бізнесмен Олександр Жуков з оточення Г.Труханова.