19 декабрь 2018, Среда, 11:10

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Саакашвілі: Порошенко — це молдовський барига, який захопив владу в Україні

13 февраля 2018г.
0

Колишній президент Грузії, лідер "Руху нових сил" Михайло Саакашвілі назвав президента України Петра Порошенка "молдовським баригою". Таку заяву він зробив під час прес-конференції у Варшаві, яку транслювало Радіо Свобода, - передає видання ГОРДОН.

М. Саакашвілі також зазначив, що Порошенко є "типовим продуктом радянської системи, Молдавської Соціалістичної Республіки".

"Коли ми вчилися в університеті, він був молдованином. Це молдовський барига, який захопив владу в Україні. Я дуже люблю молдован, не проти них. Просто смішно, коли молдовани позбавляють грузинів громадянства. Як типовий продукт Молдавської Соціалістичної Республіки і Радянського Союзу він мислить у радянських категоріях. Так от дуже серйозно помиляєтеся, Петре Олексійовичу. За часів сучасних технологій, комунікацій, можливості людей пересуватися – слава богу, у нас є безвіз – я буду майже так само ефективним у Європі найближчими тижнями, як і був би в Україні", – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 12 лютого військовослужбовці Держприкордонслужби та представники Державної міграційної служби України затримали Саакашвілі в київському ресторані "Сулугуні". Адміністратор закладу розповів, що операція силовиків тривала приблизно дві хвилини. Політик намагався втекти через кухню, але не встиг. Інцидент зафіксували камери спостереження.

Пізніше в Держприкордонслужбі України повідомили, що Саакашвілі вислали до Польщі як особу, що незаконно прибула з території цієї країни 10 вересня 2017 року.

Політик у Варшаві заявив, що за висланням стоїть президент Петро Порошенко, який у липні 2017-го позбавив його українського громадянства. За словами лідера "Руху нових сил", в Європі він зробить так, що главі держави "мало не видасться".

Саакашвілі заявив 13 лютого, що не буде просити політичного притулку в Польщі.

Порошенко народився у Болграді Одеської області. За деякий час його сім'я переїхала до молдовського міста Бендери (нині розташоване на території самопроголошеного Придністров'я), де він закінчив середню школу. Вищу освіту Порошенко здобув у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.