Посадовця Держрезерву спіймали на хабарі в 40 тис дол - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 апрель 2020, Четверг, 10:42

Посадовця Держрезерву спіймали на хабарі в 40 тис дол

3 февраля 2020г.

Детективи НАБУ спільно з працівниками СБУ за процесуального керівництва прокурорів САП викрито начальника управління державного резерву Державного агентства резерву України на наданні 40 тис. дол. США неправомірної вигоди директорові Держрезерву України.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Слідством встановлено, що посадовець організував схему отримання неправомірної вигоди від керівників підприємств Держрезерву, за рахунок отримання частини хабара.

Основним аргументом щодо необхідності надання неправомірної вигоди, який наводив посадовець керівникам підприємств було те, що у зв’язку з призначенням нового директора Держрезерву, їх залишення на посаді можливе лише за умови надання йому грошових коштів для подальшої передачі директору Держрезерву.

Посадовцю 1 лютого повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.4, ст.27 ч.4 ст.368, ч.4 ст.27 ч.4 ст.369, ч.4 ст.369 ККУ.

Вищим антикорупційним судом за участі прокурорів САП 2 лютого йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2,1 млн грн.