Посадовець криворізької Держекоінспекції за 20 тис грн погодилась не реагувати на порушення - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 05:29

Посадовець криворізької Держекоінспекції за 20 тис грн погодилась не реагувати на порушення

4 февраля 2020г.

Оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Дніпропетровській обл. спільно з працівниками прокуратури Дніпропетровської обл. затримали у Кривому Розі керівника відділу Державної екологічної інспекції на хабарі.

Начальницю відділу затримали сьогодні, 4 лютого, під час одержання 20 тис. грн. хабаря, передає Резонанс із осиланням на прес-службу департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Під час слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що за результатами перевірки господарської діяльності підприємця були виявленні порушення вимог природоохоронного законодавства України та складено відповідний акт.

В подальшому було винесено припис про їх усунення. За 20 тис. грн. неправомірної вигоди посадовиця обіцяла не встановлювати терміни виконання припису та не застосовувати до порушника заходів у вигляді зупинення діяльності підприємства.

З місця події працівники поліції та прокуратури вилучили кошти, одержані у якості хабаря. Наразі керівниця відділу затримана у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Після завершення необхідних процесуальних заходів буде вирішуватися питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу. Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.