Повідомлено про підозру Корчак, із якою конфліктував Рябошапка ще за часів НАЗК - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

22 январь 2020, Среда, 19:18

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Повідомлено про підозру Корчак, із якою конфліктував Рябошапка ще за часів НАЗК

28 октября 2019г.

28 жовтня 2019 року прокурорами САП та детективами НАБУ повідомлено про підозру колишню посадову особу Національного агентства з питань запобігання корупції у декларуванні недостовірної інформації, а саме невнесенні до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік відомості про автомобіль, котрий перебував у її постійному користуванні.

Про це інформує Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За даними Резонансу, йдеться про ексголову НАЗК Наталію Корчак.

За інформацією САП, у 2016 році автомобіль був придбаний близькою особою вказаної посадовиці НАЗК за 544,39 тис гривень. Проте встановлено, що фактично вказане майно перебувало в постійному користуванні посадової особи та її чоловіка. Зважаючи на це, користування вказаним автомобілем мало бути відображеним у декларації за 2016 рік. Однак, дана інформація у декларації була відсутня.

Дії колишньої посадовиці кваліфіковані за ст. 366-1 КК України.

СОЛОМЕНСКИЙ СУД ВОЗОБНОВИЛ УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ПРОТИВ КОРЧАК

Нагадаємо, у травні 2017 член НАЗК Руслан Рябошапка публічно заявив, що голова агентства Наталія Корчак порушила закон "Про запобігання корупції", а також перевищила службові повноваження.

У свою чергу ексочільниця Антикорупційного агентства Наталія Корчак заявила Резонансу про відсутність конфлікту інтересів у згаданому кримінальному провадженні.

- Конфлікт інтересів відсутній, оскільки моі повноваження як Члена НАЗК вже припинені. Підозра погоджена на рівні начальника управління САП, а вручена -старшим детективом НАБУ. Наразі я не є посадовою особою, - наголосила вона у коментарі.