Повідомлено про підозру свідку у справі Скуратовського - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 02:23

Повідомлено про підозру свідку у справі Скуратовського

20 января 2020г.
0
Архів

Під процесуальним керівництвом прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру особі, яка без поважних причин відмовилася надавати покази в рамках розслідування кримінального провадження щодо декларування недостовірної інформації народним депутатом України VIII скликання Сергієм Скуратовським. Про це пише Резонанс 20 січня 2020 року.

- Особі, яку було викликано в якості свідка в рамках досудового слідства, було роз’яснено процесуальні права та обов’язки. Однак він відмовився від надання показів, посилаючись на ст. 63 Конституції України. Проте посилання на цю статтю в даному випадку є безпідставним та необґрунтованим, оскільки обставини, з яких допитувався свідок, не стосувалися його особисто або членів його сім’ї чи близьких родичів і не могли стати підставою для їхньої підозри у вчинені злочину, - поінформували у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі 20 січня 2020 року.

За даними Резонансу, згаданий свідок - директор юридичної особи підконтрольної екснардепу Скуратовському.

Його дії правоохоронці кваліфікували за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.385 Кримінального кодексу України («Відмова свідка від давання показань або відмова експерта чи перекладача від виконання покладених на них обов’язків»).

За даними ЗМІ, антикорупційні органи підозрюють колишнього нардепа та голову Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства ВР Сергія Скуратовського у декларуванні недостовірної інформації. Начебто він приховав яхт-клуб і яхту, записавши майно на помічників.