» Трансформації, які чекають на СБУ найближчим часом, тільки посилять її, — Зеленський

20 сентябрь 2020, Воскресенье, 01:57

Трансформації, які чекають на СБУ найближчим часом, тільки посилять її, — Зеленський

25 марта 2020г.
СБУ

25 березня Президент України Володимир Зеленський привітав співробітників та ветеранів Служби безпеки України із 28-ю річницею створення СБУ.  Про це повідомляє Резонанс 25 березня з посиланням на СБУ.

"Вітаю вас із 28-ю річницею створення Служби безпеки України. За ці роки Служба безпеки довела свою можливість гідно протистояти будь-яким викликам. Тероризм, зовнішня агресія та підривна робота, гібридна війна, кібератаки — в таких умовах сьогодні ведеться боротьба за українську незалежність", - наголосив глава держави.

За словами Зеленського, спецслужба щодня доводить свою дієвість та результативність.

- І я впевнений, що трансформації, які чекають на Службу найближчим часом, тільки посилять її і сприятимуть головному — ефективному захисту державної безпеки, - зазначив Президент.

Також він акцентував: "Ваша боротьба не проходить без втрат. Ми схиляємо голови перед загиблими та їхніми родинами, але пам’ятаємо, що зобов’язані продовжувати нашу спільну справу і перемагати".

- Бажаю вам стійкості у боротьбі за Україну, за нашу свободу та незалежність, за майбутнє наших дітей", - додав Зеленський.

Як повідомляв Резонанс, профільний Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді України включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Службу безпеки України» щодо удосконалення організаційно-правових засад діяльності Служби безпеки України (реєстр № 3196 від 10.03.2020) та за результатами розгляду у першому читанні направити його до головного комітету для підготовки на повторне перше читання.

Законопроект № 3196 вніс у Верховну Раду Президент України, визначивши його як невідкладний.

Окрім позбавлення СБУ військових підрозділів, військових навчальних закладів, а його співробітників – статусу військовослужбовців, законопроект № 3196 конкретизує, які саме контррозвідувальні заходи СБУ може проводити виключно на підставі ухвали слідчого судді.

РЕФОРМА ОДНОЙ СПЕЦСЛУЖБЫ