Президенту Нацакадемії аграрних наук повідомили про підозру - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 июль 2020, Вторник, 18:07

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Президенту Нацакадемії аграрних наук повідомили про підозру

3 декабря 2019г.

Президента Національної академії аграрних наук України Ярослава Гадзало підозрюють у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу поліції Києва.

За данимі слідства, що у жовтні 2019 р. державний виконавець прибув до Національної академії аграрних наук для перевірки виконання рішення суду щодо поновлення на посаді одного з директорів  державного підприємства, яке входить до складу установи.

Окрім того, державний виконавець мав вручити високопосадовцю НААН постанови про відкриття виконавчого провадження.

"Проте підозрюваний (згідно із інформацією на сайті Національної академії аграрних наук президентом є Ярослав Гадзало – ред.), діючи умисно, втрутився в діяльність державного виконавця, аби перешкодити виконанню ним службових обов'язків та не допустити оголошення йому постанови", - зазначають у Нацполіції.

Зокрема, йдеться про застосування фізичної сили високопосадовцем до державного виконавця – він виштовхнув його зі свого службового кабінету та не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження.

Вчора, 2 грудня, слідчі головного управління Нацполіції провели обшук в приміщенні НААН України, аби вилучити відео та інші документи, які мають значення для розслідування кримінального провадження.

Слідчі поліції протягом 2015-2019 рр. розпочали розслідування у 315 кримінальних провадженнях за фактами можливого вчинення злочинів посадовими особами НААН України та її структурних підрозділів на території майже всіх областей України.