22 октябрь 2018, Понедельник, 02:15

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Про «космічний» дерибан

3 ноября 2017г.
0

Слідчими столичної прокуратури міста Києва спільно з працівниками ДЗЕ Національної поліції проведені слідчі дії за фактом незаконного відчуження комунального майна Києва, що призвело до збитків у сумі понад півмільярда грн

Встановлено, що посадовими особами Київської міської державної адміністрації, у 2006-2011 роках, спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу.

Загалом, за вказаний проміжок часу Головне управління комунальної власності у м. Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було реалізовано за участі задіяних у схемі підконтрольних суб’єктів господарювання. Такі злочинні дії завдали місцевому бюджету збитків на суму понад 500 млн грн.

На сьогодні направлено повідомлення про підозру Чубу, колишньому начальнику Головного управління комунальної власності КМДА. Встановлюються інші причетні до розкрадання посадові особи.

Також накладено арешти на ряд об’єктів нерухомості, що були незаконно відчужені з комунальної власності. Планується передати їх в управління державі.

Джерело

ДЕЛА ЧЕРНОВЕЦКИХ: ВСПОМНИТЬ ВСЕ …

Юрій Луценко Генеральний прокурор України