22 октябрь 2018, Понедельник, 02:53

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Про зло, його наміри та суд…

2 декабря 2017г.
0

У світі триває вічна боротьба між злом і добром.

Кожному з нас доводиться робити вибір між цими двома полюсами.

Зло приходить у життя людини через обман або самообман.

Творець створив на землі суд, який доручив здійснювати людині виключно для Нього, щоб засудити зло.

Ще одне завдання суду - допомогти людині звільнитися від панування над ним зла шляхом осмислення провини, котра полягає не у настанні наслідків, а у тому, що особа вже впустила у серце його.

Всім зрозуміло, яку значну функцію визначив Творець суду і суддям.

Як Ви думаєте, чого прагне зло, щоб не бути засудженим?

Відповідь очевидна.

Обрати суддів шляхом обману, щоб вони стали його частиною, погодившись на це.

Вони завжди будуть пам'ятати кому треба завдячувати. Завдячувати людині, яка впустила в серце зло і допомогла іншим стати суддями. Давайте, скажемо відверто - завдячувати злу.

Такі судді стають залежними з призначення і не можуть утворити справедливий суд, який захищає нашу свободу, даровану Творцем кожному від народження.

На жаль, саме це і відбулося під час конкурсу до найвищого суду держави - Верховного Суду. Це жахливо, але це тільки початок, бо перший конкурс.

Дехто спробує мені заперечити, мовляв, усе це вигадки, і нагадає, що цей конкурс влада визнала чесним і прозорим.

Тоді давайте разом шукати відповіді на наступні запитання:

1. Чому суд першої інстанції відмовився відповідати на питання позову по суті?

2. Чому ВРП не відповіла по суті на мою скаргу, або не зупинила розгляд рекомендацій ВККСУ стосовно суддів ВС до вирішення справи у суді?

3. Чому Президент України не відповів на моє звернення про зупинення розгляду подань ВРП стосовно суддів ВС до вирішення справи у суді?

4. Чому ВККСУ умисно затягувала в часі розгляд справи у ВАСУ та ВСУ?

5. Чому 69 переможців конкурсу, а нині вже судді ВС мовчать, достеменно знаючи про те, що я оскаржую в суді їхню перемогу? Чому не клопочуть про швидкий розгляд справи?

6. Чому двоє переможців конкурсу до ВС із складу суддів ВСУ, перемогу яких я оскаржую, три місяці не розглядали заяву про очевидний відвід, а потім відмовили у її задоволенні -  ще й двічі?

7. Чому голова ВСУ, який є членом ВРП, не скликав Пленум після мого звернення щодо визначення колегії суддів для розгляду позову, який має значний суспільний резонанс?

Зрозумійте люди: нас ошукало зло, яке керує діями певних осіб, щоб не бути йому засудженим, і позбавити нас права на справедливий суд, поставивши під загрозу нашу свободу.

Єдиний вихід із цієї ситуації - вимагати від ВСУ якнайшвидшого розгляду позову про оскарження перемоги у конкурсі 69 суддів ВС до 14.12.2017 року.

Далі справу вирішуватиме Верховний Суд, у фундамент якого вже закладено обман. Тому він не здатен засудити обман і встановити правду.

Нехай нам допоможе Бог!

ПРО ФЛЕШ-МОБ З ВИМОГОЮ РОЗСЛІДУВАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ДО ВСУ

Роман Брегей Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду