Прокуратура судиться з бюро Укроборонпрому через зрив оборонного замовлення — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 август 2020, Четверг, 00:39

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Прокуратура судиться з бюро Укроборонпрому через зрив оборонного замовлення

6 июня 2019г.

Військова прокуратура Харківського гарнізону в інтересах військової частини 3017 Нацгвардії  позивається до держпідприємства "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова".

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Украинська правда. Прокуратура намагається стягнути 17,2 млн грн. за невиконання контракту на постачання військової продукції в рамках оборонного замовлення 2017 р.

Із цієї суми 11,2 млн грн.  - це пеня, а 6 млн грн. - штраф. Станом на 31.05.2019 ДП "ХКБМ ім. О.О. Морозова" добровільно перерахувало пеню за контрактом державного оборонного замовлення у сумі 257 тис. грн.

"Дана сума була перерахована військовою частиною 3017 до державного бюджету України у повному обсязі", - зазначається у документі про незначну частину суми, яку вже повернуло бюро.

ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова" входить  до складу концерну "Укроборонпром" і  відоме як розробник БТР-4, що стоять на озброєнні Нацгвардії.

Раніше аудит "Укроборонпрому", проведений у цьому році, виявив мільйонні втрати державних коштів.