20 февраль 2019, Среда, 06:53

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Реформа?

13 июня 2018г.
0

Реформа поліції, кажете? Жити по-новому? Оновлення кадрового складу? «ТвоЯ» нова поліція?

Понад рік тому внаслідок збігу різних обставин (підпал сухої трави вздовж траси, помноженої на залишення вантажного причепу без дотримання правил дорожнього руху) потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. Зазнав матеріальної шкоди приблизно на півмільйона гривень і тілесні ушкодження середнього ступеня.

Кілька разів вже писав про це, детально зупинятися не буду.

На першому і другому фото - колаж без коментарів.

Нарешті отримав від Прилуцької поліції логічне завершення «об’єктивного» розслідування.

28 травня 2018 року, рівно за 13 (!!!!!!!!!!!) місяців від дати події (28 квітня 2017 року) слідчий поліції Віталій Коробка дійшов до висновку про відсутність складу злочину і ухвалив постанову про закриття кримінального провадження.

Важливими для мене як правника з багаторічним стажем і необмеженим колом спілкування з фахівцями, є три позиції:

1. Кримінальне провадження «розслідувалося» 13 місяців. Слідчі з досвідом над цим фактом кепкують і кажуть, що подібні справи до початку реформ розслідувалися і скеровуватися до суду в строк до 3-4 місяців.

2. Жодного слова про оцінку діям водія вантажівки, який відчепив і кинув причіп, завантажений цеглою, просто посеред дороги. Зі слів слідчого, експертиза технічного стану встановила відсутність технічних несправностей, несумісних з можливістю подальшого руху і залишення на безпечному місці. Про цей факт в постанові ані слова.

3. Найцікавіше. Слідчий експеримент був проведений без залучення мене, як єдиного живого (Слава Богу) учасника зіткнення. Це як? Це тому що рехворма?

- Чому? - запитую у слідчого?

- А ми з понятими, відповідає, проводили слідчий експеримент....

Завіса…

Дякую Таміла Алексик за нашу вже багаторічну співпрацю і окремо за оперативну підготовку скарги на цю дурнувату постанову.

Далі буде.

Джерело

Ігор Швайка Екс-Міністр аграрної політики та продовольства України, юрист