Розслідування прокурорської корупції та інших злочинів у власних лавах будуть пріоритетними, - Касько - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 январь 2020, Вторник, 20:06

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Розслідування прокурорської корупції та інших злочинів у власних лавах будуть пріоритетними, — Касько

13 сентября 2019г.
0
Фото: Право на владу
Фото: Право на владу

Розслідування прокурорської корупції та інших злочинів у власних лавах будуть пріоритетними у новій Генпрокуратурі. У тому числі щодо злочинів, які не вдалось довести до суду в минулому. Про це в ефірі програми Право на владу 12 вересня 2019 року заявив заявив перший заступник Генпрокурора Віталій Касько, передає Резонанс.

- Ми піднімемо ті кримінальні провадження, які не були доведені до суду і які стосувались корупції в прокуратурі, не тільки так званих «діамантових прокурорів», але й корупції в прокуратурі загалом, - сказав Касько.

Нагадаємо, Генеральному прокурору України Руслану Рябошапці подано скаргу про злочинну діяльність групи прокурорів на чолі з екс-першим заступником Генерального прокурора Дмитром Сторожуком щодо приховування шахрайства на суму 250 млн грн.

Про це Резонанс повідомили 12 версня 2019 року у інформаційному департаменті АО "Aver Lex" із посиланням на адвоката, який представляє інтереси ошуканого інвестора, Віталія Сердюка.