26 июнь 2019, Среда, 02:48

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

РСУ заявила про неприпустимість притягнення судді до кримінальної відповідальності за ухвалення судового рішення

13 августа 2018г.
0

Рада суддів України на позачерговому засіданні 13 серпня ухвалила резолюцію, в якій наголошується на неприпустимості притягнення судді до кримінальної відповідальності за ухвалення судового рішення.

ДЕЛО КЕРНЕСА «СЛИЛИ» В СУДЕ (ОБНОВЛЕНО)

Як передає Укрінформ, у резолюції також йдеться, що незгода із судовим рішенням є підставою для оскарження такого рішення в процесуальному порядку до апеляційної чи касаційної інстанції.

Голова Ради суддів Олег Ткачук повідомив, що РСУ була змушена скликати позачергове засідання, оскільки до установи надійшли численні звернення від суддів і адвокатів щодо наявності ознак посягання на незалежність судової гілки влади після порушення кримінальної справи  відносно судді Київського райсуду Полтави Андрія Антонова, який закрив кримінальну справу відносно Харківського міського голови Геннадій Кернеса.

У свою чергу Голова комітету Ради суддів України, суддя Верховного Суду Володимир Кравчук заявив про "неприпустимість публічних висловлювань прокурорів і тиск на суд до надання правової оцінки рішенню судом апеляційної інстанції". На переконання судді - це "нейприйнятна практика".

РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ СПРАВИ КЕРНЕСА ЗАВІДОМО НЕПРАВОСУДНЕ ТА КОРУПЦІЙНЕ — ПРЕДСТАВНИК ПОТЕРПІЛОГО