Рябошапка залучив НАБУ до перевірки доброчесності прокурорів - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 июль 2020, Понедельник, 05:53

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Рябошапка залучив НАБУ до перевірки доброчесності прокурорів

30 октября 2019г.

Спільним наказом Генерального прокурора Р. Рябошапки та директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника затверджено Порядок співпраці ГПУ і НАБУ щодо можливого обміну інформацією, необхідною для забезпечення формування об’єктивної характеристики кандидатів на посади прокурорів, в тому числі в рамках атестації прокурорів для переведення їх в нові органи прокуратури.

Про це повідомляє Резонанс 30 жовтня 2019 року із посиланням на сайт Генеральної= прокуратури.

Згідно Порядку Національне антикорупційне бюро України за запитом ГПУ надає відомості щодо відповідності таких кандидатів вимогам доброчесності та інших характеристик кандидата з дотриманням вимог законодавства, вимог Кримінального процесуального кодексу України, законодавства України щодо охорони державної таємниці та захисту персональних даних. Крім того, НАБУ має право за власною ініціативою подавати до відповідної кадрової комісії органів прокуратури такі відомості, а також іншу інформацію, передбачену чинним законодавством.

Також відповідно до спільного наказу здійснюється залучення працівників НАБУ до проведення добору кандидатів на посади до органів прокуратури.

Під час взаємодії з питань обміну інформацією та інших форм співпраці забезпечується належний захист інформації з обмеженим доступом та конфіденційної інформації про особу відповідно до законодавства України щодо охорони державної таємниці та захисту персональних даних.

ДО ЧОГО МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ РЕФОРМА ПРОКУРАТУРИ