САП скерувала до суду справу судді у відставці з Івано-Франківщини — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 август 2020, Вторник, 02:53

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

САП скерувала до суду справу судді у відставці з Івано-Франківщини

8 февраля 2019г.

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно судді у відставці господарського суду Івано-Франківської області, викритого у хабарництві. Про це 8 лютого 2019 року Резонансу повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У САП нагадали, що суддя отримав 5 тис євро неправомірної вигоди від голови правління одного з підприємств за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства. Його було затримано 7 серпня 2018 року на «гарячому», одразу після одержання другої частини обумовлених коштів, а саме 3 тис євро.

За версією слідства суддя господарського суду Івано-Франківської області Володимир Булка вимагав та отримав 5 тисяч євро неправомірної вигоди від голови правління ПАТ «Живиця» Олександра Аниськовця.

25 вересня 2018 року Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Булку Володимира Ігоровича з посади судді господарського суду Івано-Франківської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

7 лютого 2019 року завершився строк досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні.

Також у цей день сплив строк тримання під домашнім арештом підозрюваного в межах строку досудового розслідування.

Наразі досудове розслідування завершено та обвинувальний акт за ч.3 ст.368 КК України скеровано до Івано-Франківського міського суду для розгляду по суті, - поінформував САП.