19 январь 2019, Суббота, 21:38

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

САП закрив справу про корупцію лікарів Держсанепідслужби

7 марта 2017г.
0

Про справу Головного санітарного лікаря України та його заступника. Або як затерли очі українцям ! Справа закрита ! От і все ! А тепер як було...

Всі пам'ятають , як літом гучно з танцями і бубнами НАБУ затримало пана Протаса та його заступника пана Чепурного, ніби за розкрадання державних коштів.

НАБУ гучно кричала усім журналістам, що вони витратили купу грошей на спеціальну операцію, потім почали кричати журналісти, що всі хабарники.

О КОРРУПЦИИ САНИТАРНЫХ ВРАЧЕЙ

Потім навіть Аваков та Гройсман написали і сказали, що Протас та Чепурний злодії , а санітарну службу треба ліквідувати.

Суддя Калініченко з Солом'янського суду вже тоді не бачила перспектив справи, не пішла на дудку НАБУ і не запроторила людей до в'язниці, а от суддя Бобровник з радістю їх відсторонив від посади, навіть не слухаючи, що порушені строки в клопотанні, посада не написана вірно і порушується право на працю передбачено Конституцією.

В цій справі Максим Джевага, Constantine Globa, Andrii Levkovets системно збирали докази. Нам пропонували угоди, перекваліфікації, але ми йшли вперед, ми чекали і системно спростовували відсутність в діях посадових осіб навіть найменших вказівок на наявність прийняття неправомірної вигоди в діях наших клієнтів

Нагадую, що їм інкримінували злочин за те, що вони збирали кошти на написання профільного закону. Цей закон зараз на розгляді Верховної Ради, на хвилиночку.

Але і не це так дивує ! Дивує бажання детективів щось розслідувати і створювати імітацію бурхливої діяльності , а деяких депутатів кричати #standforNABU , мазафакерз стенд бл.. фор NABU.

НАБУ ТРЕБУЕТ АРЕСТА ДЛЯ ПРОТАСА

Власне, що ми маємо, якщо відкинути емоції:

1. Величезна спецоперація по відлову корупціонерів виявилася пшиком, і Протас та Чепурний тепер мають право подати відповідні позови до Міністра внутрішніх справ , іноземних видань та місцевої преси щодо, як мінімум вибачень!

2. НАБУ витратило купу державних коштів без жодного результату.

3. Антикорупційна прокуратура вміє, може, хоче і буде працювати. І виявляється прокурори САП таки незалежні і не заполітизовані, як детективи НАБУ.

КРАПЛЯ КАМІНЬ ПРОБИВАЄ

4. Адвокати молодці.

5. Санітарну службу знищили.

6. Суддя Бобровник і тут відзначився.

7. Сумніви в компетентності деяких детективів взагалі.

Ось така вона боротьба з корупцією, сумно це все, особливо, коли руйнуються через це людські долі, родини, дружба і просто людські відносини.

І тільки бородаті жінки та лисі хлопці голосно закликають #standforNABU motherfuckers!

1

Джерело

Тим часом детективи НАБУ подали скаргу на рішення Василя Кричуна, старшого прокурора групи прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про закриття кримінального провадження стосовно в.о. голови Державної санітарної епідеміологічної служби України та начальника одного з департаментів ДСЕС. За інформацєю прес-служби Бюро, відповідну скаргу направлено на ім’я керівника САП Назара Холодницького 3 березня. У скарзі йдеться зокрема про те, що детективи Бюро зібрали вичерпну доказову базу й не погоджуються з рішенням прокурора Кричуна про відсутність складу злочину, а також просять керівника САП скасувати постанову про закриття кримінального провадження та змінити групу прокурорів.

Олексій Шевчук Партнер та адвокат АО Barristers, арбітражний керуючий, автор та ведучий телевізійного проекту ДокаZ на телеканалі ZIK