Сергій Горбатюк упевнений у судовій перспективі справи про захоплення влади - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

20 январь 2020, Понедельник, 17:46

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Сергій Горбатюк упевнений у судовій перспективі справи про захоплення влади

6 сентября 2017г.

Кримінальне провадження, у якому було оголошено підозру за ч. 1 ст. 109 Кримінального Кодексу України екс-президенту Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу у вчиненні спільно з іншими особами захоплення державної влади, "має судову перспективу. Але аж ніяк не в міжнародних судах", бо законних підстав направляти його туди немає". Про це заявив у коментарі Резонансу начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк.

ЛАВРИНОВИЧ ОТВЕТИЛ НА ОБВИНЕНИЯ В КОНСТИТУЦИОННОМ ПЕРЕВОРОТЕ

Також за інформацією Сергія Горбатюка, "справа за обвинуваченням О. Лавриновича, його заступника і головбуха мінюсту у розтраті біля 8.5 млн грн вже понад рік у суді. Але ще підготовче засідання навіть не закінчилося". "Типова ситуація для нинішніх судів, на жаль, - наголосив керівник Департаменту ГПУ.

В ГПУ ПОРЕКОМЕНДОВАЛИ ЛУКАШ ЖАЛОВАТЬСЯ В НАБУ

Як повідомляв Резонанс, на думку екс-заступника генпрокурора, а нині адвоката Олексія Баганця, "з приводу висунутих підозр за цим фактом як Януковичу, так і особливо Лавриновичу, можу визнати що реальної судової перспективи, на превеликий жаль, вони не мають".