19 январь 2019, Суббота, 21:11

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Що для мене судова реформа

2 мая 2018г.
0

1. Це коли твоє звернення про посягання на незалежність суддів не бажає розглядати голова Вищої ради правосуддя упродовж 1 року 4 місяців, а інші члени цього ж конституційного органу, які обранні суддями, споглядають і мовчать. Всі дивляться і мовчать, щоб не конфліктувати з виконавчою і законодавчою владою.

2. Це коли під час конкурсу до Верховного Суду умисно порушуються правила змагань, щоб головою суду, який вирішує спори між людиною і владою, стала певна особа.

ВИСНОВОК ПОЛІЦІЇ ЩОДО КОРУПЦІЙНОГО АДМІНПОРУШЕННЯ СУДДІ ВС

3. Це коли, змінивши лише назви судів, їх ліквідовують, щоб переформатувати їх персональний склад.

4. Це коли під час кваліфікаційого оцінювання суддів у останніх не має права оскаржувати рішення за його наслідками, не погодившись з ним по суті.

5. Це коли для суддів, які не склали кваліфікаційний іспит під час оцінювання і звільняються з цієї підстави, встановили пожиттєву заборону обіймати таку ж посаду. Покарання без вини.

6. Це коли підстава звільнення з посади судді за непроходження кваліфікаційного оцінювання встановлюєтьcя лише для суддів, які призначались до початку судової реформи. Відбувся поділ на "чужих" і "своїх" суддів.

7. Це коли для частини суддів встановили одну кількість балів щодо успішного проходження кваліфікаційного оцінювання, а для решти - іншу (469,50 і 670).

ПРО КОНКУРС ДО ВЕРХОВНОГО СУДУ І НАБУ (ДОКУМЕНТИ)

Впевнений, що цей список не остаточний, але є доказом того, що це ніяка не судова реформа, а спроба встановити залежність і контрольованість судової влади.

Автори такого плану, які всім відомі, вчинили акт "суїциду", бо у судової влади лише один Керівник, у якого влада над усіма владами і начальствами.

Джерело

ВККС ЗМІНЮВАЛА ПРАВИЛА ВІДБОРУ ДО ВС, ЩОБ ПРОТЯГНУТИ ПОТРІБНИХ ЛЮДЕЙ, — СУДДЯ БРЕГЕЙ

Фото: ВРП

Роман Брегей Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду