18 июль 2018, Среда, 05:23

взятка декларация ДТП в Харькове НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Щодо незаконного збагачення Саакашвілі

11 августа 2017г.
0

Усю нікчемність директора НАБУ Ситника та нездатність його установи боротись з корупцією серед державних службовців засвідчує розкішне закордонне життя екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі. Згідно з антикорупційним законодавством, Саакашвілі має впродовж року після звільнення з посади звітувати про свої доходи та витрати, але він не тільки цього не робить, але ще й демонстративно витрачає кошти, які в сотні разів перевищують його офіційні статки.

Нагадаю, що за перший рік роботи на державній службі Саакашвілі, згідно з декларацією, розміщеною на сайті Одеської ОДА, отримав лише 38 тисяч 601 гривню або 3217 гривень на місяць на сім’ю з чотирьох осіб: Саакашвілі, його дружина й двоє дітей. Тобто, 804 грн. на місяць на одного члена сім’ї. Причому цей дохід складався повністю з зарплатні голови Одеської ОДА, яка йому виплачувалась коштом українських платників податків. А задекларовані губернатором заощадження склали усього-на-всього 57 тис. доларів США і 130 тис. грн.

На ці гроші Саакашвілі не тільки сам розкошував у Одесі, їздив по закордонах та утримував цілу армію привезених з Грузії масажисток, секретарок і поварів, але ще й оплачував навчання в США свого сина та фінансував дружину. Але Ситник та галаслива зграя професійних «громадських активістів», які живуть з того, що розкрадають міжнародну допомогу, виділену Україні на боротьбу з корупцією, не цікавляться реальними джерелами доходу високопоставленого держслужбовця й не бачать підстав для реєстрації щодо Саакашвілі кримінального провадження за статтею «незаконне збагачення».

ПРОКУРАТУРА ГРУЗИИ ВСПОМНИЛА СААКАШВИЛИ СИМПАТИЧНУЮ НЕМЕЦКУЮ МАССАЖИСТКУ

Джерело

Володимир Бойко Журналіст