Щодо новоприйнятого закону про боротьбу з педофілією — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 август 2020, Вторник, 11:33

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Щодо новоприйнятого закону про боротьбу з педофілією

12 июля 2019г.
0

Дуже сподіваюсь, що Президент накладе на нього вето. Цей закон тільки зашкодить. Як мінімум буде мертвим в частині примусової хімічної кастрації.

Поясню.

Підвищення покарання за злочин щодо неповнолітніх - не буду сперечатися. Можливо й потрібно.

Ведення ВІДКРИТОГО реєстру педофілів - категорично проти. Оскільки це призведе саме до зменшення повідомлень про такі злочини. Більшість з них вчиняються в сім'ях. І щоб не робити це публічним, члени сімей десять разів передумають подавати заяву про злочин в сім'ї, про який буде знати весь світ.

Примусова повальна хімічна кастрація - взагалі протиправна дія за нашим законодавством. Та і за здоровим глуздом.

Якщо це додаткове покарання, то необхідно ввести його в перелік видів покарань у Кримінальний Кодекс. Але ж це не покарання. Це примусова медична процедура за цим законом. Яка протирічить Конституції. Саме тому я стверджую що це не робочий закон. Який прийнятий лише заради ПіАру. І можливо це вигідно тим хто його лобіював не лише з політичних міркувань? А ще й через те, що вони не хочуть, щоб в Україні працював реальний закон про боротьбу з педофілами? А педофіли і далі продовжували свої огидні злочини?

Як ви думаєте, скільки в цій Раді педофілів?

Джерело

Сергій Старенький Екс-Голова Державної Пенітенціарної служби України