24 август 2019, Суббота, 05:53

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Повернення громаді Нижнього каскаду Совських ставків

12 февраля 2019г.
0

Прокуратура міста Києва у суді бореться за повернення громаді Нижнього каскаду Совських ставків.

12 лютого 2019 року у Господарському суді м. Києва відбулось чергове і, сподіваюсь, крайнє засідання у справі за позовом столичної прокуратури про розірвання договору оренди землі із забудовником Нижнього каскаду Совських ставків.

Нагадаю, заступник прокурора міста Києва заявив позов до ТОВ "Господарник" про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки площею 191187 кв. м на проспекті Лобановського, 113, у Голосіївському районі міста Києва.

Підстави для внесення позову - невиконання ТОВ “Господарник” умов договору оренди.

Разом з тим, після повернення землі територіальній громаді на цій ділянці більше не планується жодних забудов. Навпаки, кияни вже висловили бажання створити на цій території рекреаційну зону- ландшафтний заказник місцевого значення “Нижній каскад Совських Ставків”.

Але доки територія Совських ставків перебуває в оренді юридично неможливо створити об’єкт природно-заповідного фонду.

На сьогоднішньому засіданні, яке проходило у досить нервовій атмосфері та тривало понад 3 години, суд заслухав сторони процесу та вивчив надані докази. Наразі суддя пішла до нарадчої кімнати для прийняття надзвичайно важливого рішення.

У залі і в коридорі суду не проштовхнутись - екозахисники, депутати, активісти, просто небайдужі. Всі хвилюються в очікуванні рішення.

(Оновлено)

Позов прокуратури задовольнити повністю!!! Таке рішення тільки що ухвалив Господарський суд м.Києва!

ВОДОЙМИ ДАРНИЦІ: ЧИ ЛОВИТИМЕТЬСЯ ТУТ БОДАЙ ЯКАСЬ РИБКА?

Надія Максимець Прес-секретар прокуратури міста Києва