Шокін планує повернутися в ГПУ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

31 март 2020, Вторник, 22:13

Шокін планує повернутися в ГПУ

26 сентября 2019г.

Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін 2 вересня звернувся до Верховного суду України з позовом і просить відновити його на посаді.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Українська правда. В.Шокін стверджує, що його незаконно звільнили з посади, оскільки за голоси депутатів давали конкретні гроші.

Також екс-голова ГПУ каже, що заяву про відставку написав не за власним бажанням, а "під психологічним тиском" і "з політичних мотивів".

Верховний суд 6 вересня відкрив провадження. Розгляд був призначений на 3 жовтня. Водночас, адвокат Олена Сапожнікова, яка представляє інтереси В.Шокіна, повідомила УП, що попросила перенести засідання.

Нова дата наразі ще невідома. Навесні 2017 р. Вищий адміністративний суд двічі відмовив колишньому чиновнику.

зазначимо, що під час оприлюдненої телефонної розмови президента США Дональда Трампа із президентом України Володимиром Зеленським американський лідер просив розслідувати в Україні справу проти Хантера Байдена, сина екс-віце-президента США Джозефа Байдена.

В.Шокін є той генпрокурор, який розслідував справу щодо сина Дж.Байдена. Після його звільнення, вже при  генпрокурору Юрію Луценко, - стало відомо, що цю справу було закрито.