22 октябрь 2018, Понедельник, 03:59

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Ситник поскаржився депутатам на ГПУ, НАЗК… і ДБР (відео)

22 ноября 2017г.
0

Представники політичних сил, щодо яких НАБУ веде кримінальні провадження, роблять заяви з метою дискредитувати антикорупційні органи і урізати їхні повноваження. Про це директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник під час спілкування з народними депутатими антикорупційного комітету Верховної Ради у вівторок, - повідомляє Резонанс із посиланням на ДТ.

"Для чого це робиться? Деякі колеги допускають якісь помилки, і це дає можливість говорити про конфлікт між антикорупційними органами. Це робиться для одного – провести ті рішення, які до цього неможливо було провести. Це закони, які дозволяють позбавити частини підслідності НАБУ, закони, які, можливо, антикорупційне бюро підпорядкують Державному бюро розслідувань (ДБР), яке лише починає створюватися. Це закон, який, можливо, поверне альтернативну підслідність або взагалі знищить антикорупційне бюро. Це призначення аудитора, який нарешті напише те, що потрібно тим політичним силам, які не зацікавлені в цих розслідуваннях", - заявив директор НАБУ. За його словами, для досягнення своїх цілей політики активно використовують підконтрольний їм медіаресурси.

"Я закликаю присутніх тут керівників антикорупційних органів до того, що все-таки треба враховувати, що дискредитація кожного з нас окремо не може відбуватися. Якщо хтось буде дискредитований, будуть дискредитовані всі. Тому Антикорупційне бюро простягає руку дружби. У нас були взаємини, і я сподіваюся, що вони збережуться, і будемо далі працювати", - заявив А. Ситник. І підкреслив, що його особисто зламати не вдасться. Водночас він не виключає можливість своєї відставки.

Також керівник НАБУ заявив, що не порушував законодавство в частині розголошення таємниці слідства або державної таємниці під час спілкування з журналістами у форматі off the record.

"Всі ті слова, які я говорив у відкритих інтерв'ю, сказані під час зустрічі з журналістами у форматі off the record. Я готовий повторити on the record не боячись порушити якусь норму закону", - заявив директор НАБУ.

Як повідомляв Резонанс, Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом розголошення директором НАБУ Артемом Ситником таємниці досудового розслідування.

ПРОКУРАТУРА ИЩЕТ РОССИЙСКИЙ СЛЕД В СОВЕТЕ ОБЩЕСТВЕННОГО КОНТРОЛЯ ПРИ НАБУ (ДОКУМЕНТЫ)