Скандал у КМДА: заступник Кличка не хоче звільнятись - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 июль 2020, Вторник, 18:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Скандал у КМДА: заступник Кличка не хоче звільнятись

24 сентября 2019г.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян не має намірів звільнятися зі своєї посади. Про це він повідомив у Facebook 24 вересня 2019 року, передає Резонанс.

- Пан Кличко на прес-конференції заявив, що я написав заяву про звільнення з посади заступника голови КМДА. З етичних міркувань критикувати не буду. Скажу лише, що заяву не писав, писати не збираюся, а про це дізнався з новин, - написав Давтян у соцмережі.

Як нагадує Резонанс, 23 вересня Віталій Кличко поінформував про звільнення двох своїх заступників – Олександра Спасибка і Дмитра Давтяна, і подякував за їхню роботу.

Звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури мер пояснив так: "Тут теж є виклики, що долаються темпами, які не задовольняють киян і мене як мера столиці. Це і темпи будівництва метро на Виноградар, і будівництво розв’язки на вулиці Богатирській, і зведення Шулявського шляхопроводу. Також є питання до роботи сфери паркування та впровадження електронного квитка в громадському транспорті".

Наразі експерти вказують, що Кабінет міністрів поки не погодив звільнення Давтяна, на відміну від усунення очільника держадміністрації столиці. 4 вересня уряд вніс відповідне подання главі держави.

У свою чергу Кличко назвав ініціативи з відсторонення його від посади голови КМДА "антиконституційними.