26 июнь 2019, Среда, 18:54

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Справу про звіряче вбивство в Одеському СІЗО спрямували до суду

4 января 2018г.

Одеська місцева прокуратура № 2 скерувала до Малиновського районного суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, підозрюваного у жорстокому вбивстві співробітниці Одеського слідчого ізолятору. Громадянин обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого п. 13   ч. 2 ст.115 КК України (умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство). Про це йдеться на сайті установи.

Як повідомяв Резонанс, торік у серпні в Одеському СІЗО було скоєно жахливе вбивство співробітниці установи. Порошенко Олену Сергіївну засуджений розчленував, а її останки заховав у сміттєвому баці.

Начальника Одеського СІЗО зняли з посади. Наразі стосовно нього триває судовий розгляд обвинувального акту за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Нагадаємо, під час відпрацювання інформації про можливі репресії, що стались  після резонансного вбивства, прокуратура викрила факти нелюдського поводження з утриманими та розпочала розслідування за фактом перевищення службових повноважень.

ЄВГЕН ЄНІН: ЯКЩО МІНЮСТ НЕ ВЖИВЕ ЗАХОДІВ, СИТУАЦІЯ В ОДЕСЬКОМУ СІЗО ВИДАВАТИМЕТЬСЯ КВІТОЧКАМИ