17 июнь 2019, Понедельник, 17:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд відпустив із-під варти чиновницю з АМКУ у Херсоні

19 сентября 2018г.

Херсонський міський суд призначив судові експертизи комп’ютерної техніки у межах розслідування провадження, відкритого за фактом викриття на хабарі заступниці голови херсонського територіального відділення Антімонопольного комітету України Наталії Бережанської.

Про це свідчать ухвали суду від 11 вересня, повідомляє Резонанс із посиланням на видання Наші гроші. На розгляд експерта поставили кілька питань щодо вмісту даних на носіях системних блоків двох комп’ютерів.

Прокуратура Херсонської обл. 31 липня спільно з місцевим спецпідрозділом УСБУ начальницю відділу досліджень та розслідувань херсонського тервідділення АМКУ на хабарі у розмірі 4 тис. долл. за обіцянку підприємству закрити очі на здійснене ним порушення конкурентного законодавства.

Із наявних у судовому реєстрі ухвал відомо, що наприкінці липня 2018 р. Н.Бережанська провела дві зустрічі із представником ПП "Будівельна Фірма "Херсон-Сервісбуд", у ході яких нібито пообіцяла провести "формальну перевірку" комп’ютерів цієї компанії та її тендерного партнера, з яких ті подавали конкурсні пропозиції, після чого – закрити справу про тендерну змову.

Йшлось про розіграну "Херсон-Сервісбудом" та ПП "Херсон-Інтербуд" закупівлю МКП "Гарантія" щодо робіт з поточного ремонту огорожі у Гідропарку вартістю 365 тис. грн. Закупівлю провели на користь "Херсон-Інтербуду" при участі третьої компанії – викинутого з торгів ТОВ "Навігатор-Універсал".

Сама справа була відкрита за зверненням одного з депутатів Херсонської міськради. Позапланові перевірки згаданих підприємств у межах уже відкритої справи щодо можливої змови пройшли у липні цього року.

Н.Бережанській 2 серпня повідомили про підозру. Правоохоронці 7 серпня просили суд застосувати до Н.Бережанської запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 176 тис. грн., однак суд визнав обґрунтованою суму у розмірі 147 тис. грн.

Також у строк до 2 жовтня цього року суд зобов’язав чиновницю повідомляти слідчого та прокурора про зміну свого місця проживання та роботи, щовівторка прибувати до слідчого, не відлучатись без його дозволу з Херсону. Додатково Н.Бережанська позбулась права виїжджати з України та спілкуватись із іншими фігурантами справи.