Суд відсторонив підозрюваного САП суддю від посади голови суду - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

19 ноябрь 2019, Вторник, 14:45

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд відсторонив підозрюваного САП суддю від посади голови суду

20 мая 2019г.

Суд відсторонив Луку Кріля від посади голови Турківського районного суду Львівської області у кримінальному провадженні за підозрою в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 7 травня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Світлана Кушнір, повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і Діло.

Як вказується в документі, правоохоронці подали клопотання про відсторонення Кріля від посади. Водночас сам суддя надіслав до суду клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, проведення якої просить доручити Турківському райсуду Львівської області. Дослідивши клопотання, суддя Кушнір його задовольнила.

Вже 7 травня вона розглянула клопотання по суті і задовольнила його повністю. Як встановила суддя, негативні наслідки відсторонення Кріля не перевищують необхідність та можливість досягнення завдань у цьому кримінальному правопорушенні, а його перебування на посаді суперечитиме завданням кримінального судочинства та інтересам громадського суспільства.

Як відомо, Кріля підозрюють в одержанні 1000 євро неправомірної вигоди. За версією слідства, вказані кошти суддя вимагав від особи, яка працівниками патрульної поліції в листопаді цього року була зупинена за кермом автомобіля й складений протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.