Суд виправдав президента благодійного фонду через недоведеність його провини - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 июль 2020, Вторник, 18:37

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд виправдав президента благодійного фонду через недоведеність його провини

28 октября 2019г.

28 жовтня 2019 року судом визнано невинуватим та виправдано у пред’явленому обвинуваченні за частиною другою статті 364-1 Кримінального кодексу України президента Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест».

Про це Резонанс повідомляє 28 жовтня 2019 року із посиланням на пресслужбу Зарічного районного суду міста Суми.

Чоловіка обвинувачено в тому, що він, обіймаючи посаду президента Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумської області «Соцінвест» умисно, з метою одержання неправомірної вигоди, здійснив упродовж 2012-2015 років відчуження безоплатно отриманого благодійним фондом майна - транспортних засобів, без сплати мита та інших податків і зборів (обов'язкових платежів), передбачених законодавством України, що призвело до заподіяння шкоди державі на загальну суму 1335082 грн. 26 коп.

На переконання суду, надані докази в повній їх сукупності не доводять в достатній мірі та беззаперечно вчинення президентом Благодійного фонду «Соцінвест» саме кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 364-1 Кримінального кодексу України, оскільки не доведено належними доказами самого факту відчуження транспортних засобів, часу вчинення цих дій, учасників цих подій, а також вартості, стану автомобілів та суми завданих збитків. А без встановлення та доведення цих обставин неможливо зробити висновок про винуватість особи у вчиненні злочину.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 діб з моменту його проголошення.

Головуючий суддя – Сибільов О.В.

З вироком Зарічного районного суду міста Сум можна ознайомитись в ЄДРСР за номером 591/749/18.