19 январь 2019, Суббота, 20:49

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Судді та працівниці апарату Подільського райсуду Києва повідомлено про підозру у зловживанні впливом

28 апреля 2018г.

27 квітня 2018 року судді Подільського районного суду м. Києва, а також заступнику керівника апарату цього ж суду повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України («Зловживання впливом»). Підозру судді підписав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Як передає Резонанс, про це 28 квітня 2018 року повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Як встановило слідство, заступник керівника апарату Подільського районного суду м. Києва у змові з суддею цього ж суду вчинили умисні дії, в результаті яких одержали неправомірну вигоду в сумі 10 тис. дол. США. В обмін на ці кошти вони обіцяли вплинути на іншого суддю цього ж суду, аби той ухвалив рішення на користь фізичної особи-позивача, яка вимагала від приватної компанії відшкодувати матеріальні збитки, упущену вигоду та компенсувати моральну шкоду, завдану діями відповідача.

У ході слідчих дій (обшуків), проведених цього ж дня детективами Національного антикорупційного бюро України спільно зі співробітниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за місцем роботи та проживання підозрюваних вилучено частину одержаної неправомірної вигоди.

Розслідування за наведеними фактами детективи НАБУ здійснюють з жовтня 2017 року, - акцентували у САП.

СБУ, НАБУ И САП ОБЫСКИВАЮТ СУДЕЙ ПОДОЛЬСКОГО РАЙСУДА СТОЛИЦЫ