Суддя поскаржився до ВРП на втручання в.о. ректора Одеського національного медичного університету — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

05 август 2020, Среда, 05:54

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суддя поскаржився до ВРП на втручання в.о. ректора Одеського національного медичного університету

5 сентября 2018г.
Фото: Информационная Волна
Фото: Информационная Волна

Суддя Приморського районного суду міста Одеси Андрій Бойчук поскаржився до Вищої ради правосуддя на протиправне втручання у його професійну діяльність втручання в.о. ректора Одеського національного медичного університету. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр судової влади.

Так у провадженні судді А. Бойчука перебуває цивільна справа за позовом до Одеського національного медичного університету про визнання протиправним та скасування наказу, розгляд якої на момент звернення судді триває.

Представник Феміди також повідомив ВРП, що в.о. ректора ОНМУ вважає неправомірною ухвалу судді про забезпечення позову у вказаній цивільній справі та має намір подати заяву до правоохоронних органів щодо вчинення суддею Бойчуком А.Ю. кримінального правопорушення.

А. Бойчук наголошує, що надання оцінки процесуальним діям судді до винесення ним остаточного рішення у справі є втручанням у здійснення правосуддя, що, на його думку, суперечить Конституції України.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

ВРП ПЕРЕВІРИТЬ ЗАЯВУ СУДДІ ОЛЕНИ ЯКІШИНОЇ ПРО ВТРУЧАННЯ В ЇЇ ДІЯЛЬНІСТЬ У СПРАВІ ПРО ЗДИРНИЦТВО