19 март 2019, Вторник, 11:48

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Дніпрі прокурор «погорів» на 2 тис дол неправомірної вигоди

6 апреля 2018г.

Прокурора однієї з місцевих прокуратур 5 квітня 2018 року було затримано у м. Дніпро за хабарництво, - повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Як встановили працівники УЗЕ в Дніпропетровській області Нацполіції та Генеральної інспекції ГПУ, за не накладання арешту на майно та закриття в подальшому кримінального провадження прокурор вимагав та отримав від громадянки 2 тис дол США.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, вирішується питання щодо обрання запобіжний заходу, - у свою чергу уточнив речник ГПУ Андрій Лисенко:

Із початку квітня підрозділами Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з іншими правоохоронними органами було викрито 18 осіб у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди. За даними заступника начальника ДЗЕ НПУ Руслана Марчука, викриті у хабарництві особи мали намір одержати від громадян понад півмільйона гривень.

Як повідомляв Резонанс, у хабарництві в 150 тис грн викрито оперуповноваженого Управління захисту економіки в Харківській області ДЗЕ Нацполіції України. Затримали правоохоронця військова прокуратура спільно з УСБУ в Харківській області.