У Києві вчергове затримали "злодія в законі" Лашу Свана — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

08 август 2020, Суббота, 17:12

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Києві вчергове затримали «злодія в законі» Лашу Свана

15 ноября 2019г.

У Києві затримали «злодія в законі» Лашу Очамчирського. Перебуваючи в Україні зловмисник, за даними, поліції, "намагався поширити свій вплив на членів злочинного середовища". У кримінальному світі він виконував роль «третейського судді» та підтримував дружні стосунки з кримінальними авторитетами різних країн.

Про це повідомляє Резонанс 15 листопада 2019 року із посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Раніше його неодноразово затримували правоохоронці. До 2017 року він перебував у міжнародному розшуку за створення на території країни Європейського союзу банди, що займалася викраденням людей та відмиванням коштів.

Під час нелегального проживання у столиці Лаша Очамчирський, також відомий як Сван, намагався створювати і контролювати злочинні групи, які займаються скоєнням тяжких злочинів. Він відвідував та організовував так звані «сходки» кримінальних авторитетів.

Зокрема, у березні цього року, під час зустрічі, на якій був затриманий працівниками поліції, намагався стати «куратором» квартирних крадіїв та розбійників. Тоді «злодія в законі» видворили до Туреччини та заборонили в’їзд на територію України. Попри це, він вкотре незаконно перетнув кордон і почав відновлювати свою злочинну діяльність та зв’язки у кримінальному світі. Крім того, задля продовження «традицій» планував залучати молодь до діяльності ОЗГ".

14 листопада 2019 року оперативники Управління стратегічних розслідувань в місті Києві спільно із патрульною поліцією затримали його на Кільцевій дорозі.

Наразі його доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Вирішується питання щодо примусового видворення «злодія в законі» за межі України.

СМЕРТЬ ЛЁХИ КРАСНОДОНСКОГО УСИЛИТ ГРУЗИНСКИЙ ВОРОВСКОЙ КЛАН