27 июнь 2019, Четверг, 00:54

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Наливайченка потролили «шаманів з СБУ»

18 сентября 2018г.
0

"Друзі прислали робочі фрагменти зйомок нового ролика СБУ. Зробили його за добу, задіявши оператора, відеодизайнера, режисера і костюмера - які на держслужбі, до речі", - написала у Facеbook речниця лідера руху "Справедливість" Валентина Наливайченка Карина Самохвалова.

Вона оприлюднила відео "креативності" прес-центру спецслужби. "Мужик зарплату "Альфі" піднімає", - так прокоментували зйомки відеокліпу біля центрального офісу СБ України випадкові свідки.

НАЛИВАЙЧЕНКО ПЕРЕДАЛ МИНЮСТУ США ДОКАЗАТЕЛЬСТВА КОРРУПЦИИ ПОРОШЕНКО

Прес-секретар В. Наливайченка також додала, "раніше за добу СБУ розкривало теракти, як МН17. Сьогодні складає міфічні списки і знімає костюмовані ролики. Рівень".

18 вересня 2018 Служба безпеки України на офіційній сторінці у Facebook поширила відеоролік під назвою "Шаман". У такій спосіб прес-центр спецслужби намагався спростувати заяву екс-керівника відомства Валентина Наливайченка про залучення до роботи відомства людей з екстрасенсорними здібностями.

 

ФАХОВІСТЬ ТА МОРАЛЬНИЙ СТРИЖЕНЬ: БЕЗ ЧОГО НЕМАЄ СПЕЦСЛУЖБ